Юрій Вакулко: «За емоціями найбільше запам'ятався матч із Францією»

Збірна України 12 Жовтня, 22:39 986
Юрій Вакулко: «За емоціями найбільше запам'ятався матч із Францією»
Гравець молодіжної збірної України в ексклюзивному інтерв'ю 1927.kiev.ua поділився враженнями від перемоги над Ісландією, підбив підсумки заключних матчів нашої збірної у відборі на ЧЄ-2017 року, а також розповів як команда прощалася з футболістами, які завершили свої виступи за збірну U-21.

- Була дуже важка гра, багато боротьби. Був вітер з дощем, також у збірної Ісландії була підтримка протягом всього матчу. Загалом дуже динамічна гра вийшла.

- Позбавили суперника путівки на Євро, перемога вийшла вдвічі приємніше, тим більше, що багато хто віддавав перевагу саме супернику?

- Мені здається перевага була на їхньому боці, тому що їм треба були очки і вони грали вдома. Але перевага була тільки на папері.

- Який підсумок можеш підвести під останніми 4 матчами збірної?

- Підсумок, звичайно ж, позитивний - три перемоги, при одній нічиї. Обіграли двох лідерів, в тому числі і Францію. Шкода, що трохи невдало почали відбір. Ну як бачите, новим складом результат є, з огляду на те, що з нашої команди лише Олег Данченко грав на початку відбору.

- Який матч запам'ятався найбільше?

- За емоціями, звичайно, запам'ятався найбільше матч із Францією. А взагалі ось гра з Ісландією за напруженням була божевільною.

- Чи вдалося повністю досягти цілей, які ставилися перед командою і собою особисто на заключний етап відбору?

- Мета була - набрати 12 очок в заключних матчах. Набрали 10, думаю, що це хороший результат, але є над чим працювати.

Задоволеним собою не можна бути, завжди можна краще. Хотілося б ще подякувати тренерському штабу за довіру.

- Деякі хлопці закінчили свої виступи за молодіжну збірну. Влаштували проводи хлопцям?

- Так, провели хлопців. Подякували та подарували їм іменні футболки. Тренера і хлопці сказали пару слів, і провели їх оплесками.

Розмовляла Анастасія Мельник