Олександр Головко: «Думаю, всі гравці цієї молодіжної збірної гідні грати в національній команді»

Збірна України 13 Жовтня, 10:35 781
Олександр Головко: «Думаю, всі гравці цієї молодіжної збірної гідні грати в національній команді»
Наставник молодіжної збірної України підбив підсумки заключних матчів нашої збірної у відборі на ЧЄ-2017.
«Якщо говорити про відбір, то він складався з декількох етапів. Спочатку це надії хлопців, коли тільки починався відбір два роки тому. Потім було перше розчарування, зміна тренера. Далі нові очікування, десь перемоги, десь знову розчарування, тому що поразка від Македонії вдома позбавил нас шансів на вихід з групи. Що добре - це те, що хлопці розуміють для чого приїжджають в молодіжну збірну, для чого працюють. У всіх було велике бажання і характер, який вони проявили. Це головне досягнення цього відбору.

Гравці, які завершили свої виступи за молодіжну збірну? Думаю, всі вони гідні грати в національній збірній. Інша справа, що хтось зараз, а хтось трохи пізніше. Процес навчання не зупиняється, футболіст повинен рости до 25-26 років, а потім правильно застосовувати свій досвід, щоб грати якомога довше. Але якщо кожен з них зараз подумає, що він чогось досяг і зупиниться, це для них буде проблемою.

Ми зібралися після гри, я подякував усім і сказав, що це тільки початок шляху. Головне - це кар'єра в клубі. Якщо вони там будуть підтверджувати свій рівень, то буде і виклик в першу команду країни, а там і поїздка на чемпіонат світу.

Я думаю, що ті хлопці, які зараз вже в першій команді - це Коваленко, Зінченко, Циганков, - вони пройшли з нами всі етапи, починаючи з 15 років. Борячук теж був на тих етапах підготовки, не бачу нічого поганого, якщо він також спробує свої сили на рівні першої команди. Він для цього готовий», — сказав Головко в ефірі телеканалу «Футбол 1».