Післяматчева прес-конференція Олександра Бабича

Динамо Київ 15 Жовтня, 22:59 602
Післяматчева прес-конференція Олександра Бабича
Наставник «Чорноморця» прокоментував гру з «Динамо».

- Грали з чемпіоном країни. Налаштовували хлопців, щоб вони ні в якому разі не боялися, розкуто грали. І можу сказати, що моментами ми грали непогано, але були, звичайно, ситуації, коли «Динамо» нас перегравало. Ми не завжди встигали перекривати зони, але дуже радий, що в нашій команді є чорноморський характер. Радий, що хлопці при будь-якому результаті його виявляють і домагаються результату. Грати проти чемпіона одинадцять на одинадцять важко, а коли граєш проти чотирнадцяти, ще важче. Тому я дуже вдячний хлопцям і думаю, що ця нічия рівносильна перемозі.

- Чи були гравці, які не змогли за неспортивних причин вийти на поле?

- Були. Не відкрию вам секрет, що той же орендований Саша Андрієвський не зміг грати. Влад Калітвінцев травмований, він не може фізично грати. А так всі, хто могли, вийшли. Дуже радує, що гравці, які вийшли на заміну в такій складній грі, увійшли досить добре і підсилили гру.

- У першому таймі дуже багато помилялися центральні півзахисники «Динамо», надавали простір гравцям вашої команди. Одесити на хорошій швидкості виходили в атаку, але коли підходили до штрафного, не завжди обирали правильне рішення.

- Згоден з вами. Не могли правильно розпорядитися м'ячем на швидкості. Були ситуації, коли треба було раніше з ним розлучатися, шукати партнера, були ситуації, коли, навпаки, треба було м'яч притримати, дати гравцям розбігтися. Я розумію, що ці помилки ще будуть, але сподіваюся, що поступово їх буде все менше і менше. Все-таки проти нас грало «Динамо» з футболістами, які коштують мільйони. А в обороні два таких центральних захисника, як Хачеріді і Віда, складно діяти проти них, навіть коли виходиш три в два. Дуже грамотно вони грають.

- Чи були у арбітра підстави призначити пенальті?

- Я не дивився ще цей момент, але люди, які дивилися, мені подзвонили, сказали, що там був чистий пенальті, як і штрафний, коли на Хобленку фолили. Рефері вирішив не ставити цей штрафний. Ще раз повторюся, «Динамо» бореться за перші місця, і я так розумію, що таке суддівство в сторону суперника це в принципі нормально.

- Відчувається дефіцит в завершальній стадії, і Барилко не виглядає досить впевненою заміною для Хобленка. Чи ведеться пошук альтернативного форварда і чи планується посилення в складі «Чорноморця» в найближче міжсезоння?

- Я не можу сказати, що хтось добре виглядав, а хтось погано. Олексій Хобленко виконав великий обсяг роботи без м'яча. Вову Барилко ми випускали, щоб він був націлений на передачі з флангу. Пару раз виникали ситуації, коли він міг дістатися до м'яча. Звичайно, хочеться, щоб форвард ці моменти вирішував. Дай Бог, в міжсезоння з'явиться такий форвард. Але зараз всі мої думки тільки про свою команду, про своїх хлопців. Думаю, що з таким ставленням вони будуть і забивати, і рости.