ФІФА радить збірній Росії проводити товариські матчі у себе вдома

Світовий футбол 16 Жовтня, 11:39 636
ФІФА радить збірній Росії проводити товариські матчі у себе вдома
Рада ФІФА затвердила особливі умови для проведення товариських матчів збірної Росії до чемпіонату світу-2018.

Зокрема, РФС дозволено не дотримуватися «правила п'ятигодинної поїздки» між двома міжнародними іграми. Як відомо, регламент ФІФА зі статусу і трансферу гравців дозволяє проводити одну за одною дві зустрічі на території різних конфедерацій (наприклад, в Європі і Азії), тільки якщо відстань між містами, де проходять матчі, можна подолати літаком менш, ніж за п'ять годин. При цьому такі міста повинні знаходитися в певних часових поясах - різниця в часі не може бути великою і перевищувати дві години.

Таким чином, збірна Росії протягом одного ігрового «вікна» має право зіграти дві зустрічі, припустимо, в Москві та Пекіні, не дотримуючись згаданого вище правила. Однак в такому випадку клуби не зобов'язані відпускати своїх гравців в російську національну команду.

«Більшість матчів слід проводити на території Росії», - заявили «СЭ» в ФІФА. При цьому такі ігри як і раніше будуть регулюватися відповідною програмою з захисту клубів - тобто ФІФА виплатить компенсації в разі серйозних травм футболістів, які потребують тривалого лікування.