Іван Гецко: «Такого бездарного «Динамо» я не бачив давно»

Динамо Київ 18 Жовтня, 10:47 759
Іван Гецко: «Такого бездарного «Динамо» я не бачив давно»
Футбольний експерт - про матч «Чорноморець» - «Динамо».

- Центральним в турі виявився поєдинок у Одесі, де «Чорноморець», за який ви колись виступали, приймав «Динамо». Що в цьому матчі вас найбільше здивувало?

- Гра гостей. Такого бездарного «Динамо» я не бачив давно - ні за Газзаєва, ні за Сьоміна. Це насторожує, адже попереду матч Ліги чемпіонів.

На мій погляд, зараз в київській команді немає порядку, динамівцям іноді не вистачає мотивації, щоб виходити проти слабких суперників і викладатися на сто відсотків.

- У цьому матчі капітан «моряків» Філімонов отримав традиційний «гірчичник» - тепер їх у нього вже сім в десяти матчах...

- Я теж стежу за цим футболістом, і можу сказати, що в переддень важливих ігор він отримує абсолютно непотрібні картки. Це стало для Філімонова закономірністю, тому особисто я не здивований. Але разом з тим це не може не насторожувати, адже своєю поведінкою він підводить команду. Хоча, якщо говорити про матч з «Динамо», тут отримати попередження не так прикро, адже змагатися довелося з лідером чемпіонату.

Інша справа, коли Філімонов заробляє необов'язкову картку із середніми командами. Особливо неприпустимо, якщо вона пред'являється за розмови або сперечання з арбітром. Вважаю, що тренерський штаб повинен гравця за таке ставлення карати. Така поведінка не робить честі капітану. Якби подібне сталося в часи, коли я був гравцем, то наставники і керівництво клубу після попереджень обов'язково покарали б футболіста матеріально, — сказав Гецко в інтерв'ю sport-express.ua.