Піцци: «Ми з Антунешем друзі, але мені хочеться, щоб він програв»

Динамо Київ 18 Жовтня, 19:34 499
Піцци: «Ми з Антунешем друзі, але мені хочеться, щоб він програв»
Нападник «Бенфіки» поділився очікуваннями від завтрашнього поєдинку з київським «Динамо».

- Останнім часом ви переважно граєте у центральній зоні, хоча є нападником. Тепер у вас нове призначення в команді?

- Це нічого такого не означає. Я можу грати на різних позиціях, залежно від настанов і тактики. На будь-якій позиції намагаюся показати свої найкращі якості.

- На передматчевій прес-конференції «Динамо» було сказано, що головною зброєю «Бенфіки» є контроль м’яча…

- Думаю, що ми можемо бути сильними ще й у інших аспектах. Загалом ми ретельно готувалися до зустрічі з «Динамо», щоб показати гарну гру.

- Як ваші товариші оцінюють важливість завтрашньої гри? Адже «Бенфіка» має лише одне очко…

- Ми всі добре усвідомлюємо важливість цього матчу. Але важливі всі ігри, і ми кожного разу виходимо на поле за трьома очками. Так, не завжди виходить так, як хотілося. Враховуючи всі можливі труднощі, ми рішуче налаштовані на гру з «Динамо».

- Ви вже встигли поспілкуватися зі своїм співвітчизником Антунешем?

- Ми з Антунешем друзі, зустрічаємося у збірній. Обмінялися з ним жартами щодо матчу. Дружба дружбою, але зараз мені хочеться, щоб він програв.

- Які сторони ви вважаєте найсильнішими у київському «Динамо»? Кияни говорили, що збираються позбавити вас контролю над м’ячем, як ви плануєте протистояти цій тактиці суперника?

- Як я вже сказав, це не єдина наша сильна сторона. Ми маємо й інші якості, які завжди намагаємося продемонструвати. Лінія атаки «Динамо» досить сильна, але ми гратимемо в свою гру та спробуємо обіграти суперника.

- Як вам стадіон та поле «Олімпійського»?

- Стадіон дуже гарний, і газон теж досить добрий. Ми маємо показати на цьому стадіоні гарну гру та пройти далі в цьому сезоні Ліги чемпіонів.