Артем Франков: «Що в «Динамо» відбудеться взимку? Напевно, щось хороше»

Динамо Київ 20 Жовтня, 15:56 491
Артем Франков: «Що в «Динамо» відбудеться взимку? Напевно, щось хороше»
Головний редактор журналу «Футбол» - про враження від матчу київського «Динамо» проти португальської «Бенфіки» (0:2).
«Динамо» запоров все. Люди йшли зі стадіону і плювалися, проклинаючи всіх і вся, традиційно обіцяючи «більше ніколи; щоб я так на ось це дивився»...

Я не згоден і навіть вважаю, що мені не потрібно бути занадто оригінальним, щоб заперечити такому ставленню, а також тезі «гри як не було, так і немає». Досить кількості моментів - щоб не надто заглиблюватися в нетрі поєдинку, я нарахував три в Ярмоленка, два у Мораєса і, в принципі, шанс Буяльського після проходу Циганкова теж виглядав цілком оптимістично - до нанесення завершального удару! Шість. Шість проти майже відсутності таких у гостей, ну не літав нікуди Рудько і не хапалися за голову в розпачі форварди в червоному!

Хто нам винен? Яка зла доля? Вважаю, що все-таки індивідуальна майстерність, тому що з такою реалізацією киянам не світить ніщо і ні проти кого, причому не тільки в Лізі чемпіонів, але і в чемпіонаті України. Інше питання, що в першому турнірі голи і перемоги важать набагато більше, більше того, саме там голи і перемоги стверджують твій клас куди як надійніше, ніж у внутрішніх змаганнях... І ось тут ми в черговий раз розводимо руками. Чого не вистачає, що потрібно? Згода в керівництві «Динамо» присутня, Ігор Суркіс і Сергій Ребров переговорили відразу після матчу і знайшли розуміння, дуже чекають зими. Що станеться взимку? Не знаю. Напевно, щось хороше. У всякому разі, хочеться в це вірити», - наводить слова Франкова із передовиці 82-го номера журналу «Футбол» Dynamo.kiev.ua.