Володимир Мазяр: «Ребров заслужив на карт-бланш»​

Динамо Київ 22 Жовтня, 10:05 654
Володимир Мазяр: «Ребров заслужив на карт-бланш»​
Наставник рівненського «Вереса» Володимир Мазяр, котрий свого часу намагався пробитися до основи киян і виступав у сезоні-2002/2003 за олександрійців, поділився очікуваннями від завтрашнього протистояння.​
- Після двох успішних сезонів «Динамо» потребувало підсилення, - вважає пан Володимир. – Важко знайти заміну Александару Драґовичу, потрібні нові виконавці в середній лінії. Проте складно залишатися конкурентним за умови, коли комплектуєшся лише вільними аґентами. Логічним кроком за такої ситуації є омолодження складу. Але то процес тривалий і потребує терпіння. Виглядає, що Ігор Суркіс готовий чекати. Було б великою помилкою, якби власник клубу відправив сергія Реброва у відставку саме зараз. Думаю, Сергій Станіславович здобуттям двох чемпіонських титулів, виходами до чвертьфіналу Ліги Європи і 1/8 фіналу Ліги чемпіонів заслужив на карт-бланш.

З «Олександрією» «Динамо» просто не буде. Навіть не тому, що не зіграє Євген Хачеріді. Його цілком може замінити Зураб Очіґава. Єврокубки команді Володимира Шарана пішли явно на користь. Так, хорватському «Гайдуку» олександрійці програли, але стали досвідченішими, стійкішими. Шаран має стабільний, сформований роками склад. Якщо цій команді дати відчути смак гри, то можуть бути пробеми.

Але все ж припущу, що кияни переможуть 1:2. Досвід в купі з мотивацією мають відіграти вирішальну роль. «Динамо» переможе, а в «Олександрії» відзначиться Станіслав Куліш, — цитує Мазяра ua-football.com.