Сергій Чоботенко: «Надихає приклад Циганкова, який не тільки був переведений в першу команду, а й істотно посилив її»

Динамо Київ 22 Жовтня, 19:32 726
Сергій Чоботенко: «Надихає приклад Циганкова, який не тільки був переведений в першу команду, а й істотно посилив її»
Захисник «Динамо» U-21 Сергій Чоботенко прокоментував для 1927.kiev.ua гру молодіжної першості проти «Олександрії».

- Була хороша гра, багато боротьби, у нас вийшло виконати те, про що домовлялися перед грою. Якість поля не дозволяла грати в короткий пас, тому довелося грати більше через довгі передачі. Суперники оборонялися всією командою, тому було важко розкривати їх оборону. Ми, в свою чергу, повинні були грати уважно в обороні, щоб не дозволяти їм проводити контратаки.

- Суперник чимось здивував?

- Суперник, в принципі, нічим не здивував. Для нас, головне - дивитися на себе і покращувати нашу гру в кожному матчі, а не дивитися і підлаштовуватися під суперника.

- Хто був найкращим сьогодні в складі «Динамо»?

- Не хочу нікого виділяти, вся команда сьогодні заслужила цю перемогу, було важливо покращити свої дії в деяких моментах для подальшої впевненості.

- Ситуація в турнірній таблиці зараз досить неоднозначна... Ви втратили очки в минулому турі в матчі з «Чорноморцем», а «Шахтар» в цьому в матчі з «Зіркою». Тепер у вас з «гірниками» однакова кількість очок. Скажи, будь ласка, це буде ще більшою мотивацією для команди?

- Я не думаю, що це буде якось мотивувати, для нас на цьому етапі головне стати краще як гравці, адже ми тут для того, щоб грати і в майбутньому потрапити в першу команду та посилити її, а, якщо ми опинимося вище в таблиці, ніж «Шахтар» або хтось ще, але не будемо після цього грати на високому рівні, то сенсу від цього не буде.

- Останнім часом все більше молодих гравців залучаються до ігор за основний склад «Динамо». На даний момент, потрапляння в першу команду є твоєю основною метою?

- Звичайно, це, напевно, мета кожного гравця. А навіщо тоді грати у футбол без мети грати в першій команді... Тим більше, в такому клубі, як «Динамо». Надихає приклад Циганкова, який не тільки був переведений в першу команду, а й істотно посилив її.

- Як можеш прокоментувати матчі своїх партнерів по команді в Юнацькій Лізі чемпіонів?

- Хлопці молодці, виходять і досягають результату, при цьому грають видовищно. Я бажаю їм дістатися в цій ЮЛЧ якнайдалі.

- Основна команда «Динамо» в груповому етапі Лізі чемпіонів двічі програла і один раз вирвала нічию. Як оціниш шанси Динамо на вихід в 1/8?

- Шанси є завжди.

Розмовляла Дарина Маневич