Олег Дулуб: «У відсутності бажання жодного зі своїх гравців я не можу дорікнути»

Футбол України 22 Жовтня, 22:41 333
Олег Дулуб: «У відсутності бажання жодного зі своїх гравців я не можу дорікнути»
Наставник львівських «Карпат» поділився емоціями після поразки від «Сталі».

«Ми намагалися контролювати середину поля, але у нас це не вийшло, особливо в першому таймі. За рахунок перебудови змогли відсунути гру від своїх воріт, але пропущений м'яч через межі штрафної вніс свої корективи. У другому таймі володіли територією, потрібно було нанести завершальний удар, що у нас не вийшло».

«Яке завдання стояло перед цією грою? Перед грою у нас було завдання обіграти «Сталь». Такий клуб, як «Карпати», не має право програвати перед своєю публікою. Але у відсутності бажання жодного зі своїх гравців я не можу дорікнути».

«У другому таймі жодного разу не потрапили по воротам? Так, згоден. Це пов'язано з відсутністю агресії в завершальній фазі атак. Для «Карпат» характерні атаки флангами, потрібні були передачі в центр штрафного майданчика. Наприклад, Кравець вийшов на ударну позицію, і йому тільки треба було поставити крапку. Гравці хотіли сьогодні перемогти, але у них не вийшло».

«Чого сьогодні не вистачило - майстерності або психологічної впевненості? Думаю, що причина і в тому, і в іншому. Але більшою мірою зіграла свою роль психологічна складова. Команда не може виграти протягом 11 матчів, що не може не позначатися на діях футболістів «Карпат», - заявив білоруський фахівець на післяматчевій прес-конференції.