Костянтин Андріюк: «Колліна приїжджає раз у 2-3 місяці на дві доби і забирає кругленьку зарплату»

Футбол України 24 Жовтня, 22:50 940
Костянтин Андріюк: «Колліна приїжджає раз у 2-3 місяці на дві доби і забирає кругленьку зарплату»
Журналіст програми «Профутбол» розповів, як проходила сьогоднішня зустріч куратора суддівського корпусу П'єрлуїджі Колліни з представниками ЗМІ.

«1 година і 33 хвилин. Саме стільки тривав прес-клуб Колліни з українськими журналістами.

30 хвилин ми слухали банальне мочилово Колліною Мирослава Ступара. Який, о Боже, як він наважився 2 тижні тому статтею в інтернеті поставити під сумнів професіоналізм САМОГО Куратора!

Тобто, Колліна не міг записати відеовідповідь Ступару і викласти її на сайті комітету арбітрів ФФУ, чи викласти цю відповідь в текстовій формі. 30 хвилин присутні мали «насолоджуватися» театром одного актора. І спробуй перебий чи запереч, ти негідник зазнаєш справедливого гніву та обструкції.

Ще хвилин 50 ми слухали що:
а) Абдула результативно помилився у матчі «Шахтар» - «Динамо», але це нічого і взагалі, він гарний арбітр.
б) Пасхал помилився на користь «Динамо», але з ким не буває і він гарний арбітр.
в) Цитату Колліни: «Я дуже скромна людина!»

Після чого Куратор з невинним обличчям заявив, мовляв вибачте хлопці, але на цьому слові бувайте здорові. Справи, справи. Семінар арбітрів на нас чекає.

На жаль, я особисто зробив помилку. У мене було мінімум 10 бронебійних запитань, після кожного з яких Колліна впав би в істерику. Я вирішив дати колегам нагоду спершу запитати суто по ігрових моментах, а вже після них самому розпитувати по роботі комітету арбітрів та Колліни на благо українського арбітража. Все так і сталося.

Перше ж питання: «За 6 років жоден український арбітр не відсудив фінальні частини ЧС і ЧЄ, навіть груповий турнір Ліги чемпіонів...»

Не встигнувши закінчити питання «скромний куратор» почав мене по-хамськи перебивати. Він зробив це тричі, так і не давши мені завершити питання.

І ось вона, геніальна відповідь: «Це має вирішувати ФФУ»

ГЕНІЙ!
МИТЕЦЬ!
МАЙСТЕР СЛОВА!

Тобто ця людина просто приїздить сюди раз у 2-3 місяці рівно на 2 доби і забирає кругленьку зарплаточку. І годує нас всіх просторовими відповідями про «хтось», «когось» і «комусь».

А ви, сидіть тут і далі і не змушуйте надто часто «скромну» людину спускатися до вас, смертних, з небес!

До наступного прес-клубу, мої вдячні слухачі!
Через рік, а може і через два.
Якщо цей прес-клуб звісно ще колись буде»,- написав Андріюк на своїй сторінці у Facebook.