Володимир Онищенко: «Зоря» здатна не лише на рівних грати з «Динамо», але й перемагати»

Динамо Київ 26 Жовтня, 14:26 651
Володимир Онищенко: «Зоря» здатна не лише на рівних грати з «Динамо», але й перемагати»
Колишній футболіст «Динамо» і «Зорі», який у 70-тих роках виступав у складі обох команд, вважає, що в матчі 1/8 фіналу Кубку України на НСК «Олімпійський» визначиться фаворит у боротьбі за трофей.

- Думаю, зараз стан обох команд дозволяє припустити, що гра буде непростою – ця кубкова зустріч відкриває переможцю дорогу до головного фіналу. Гра буде напруженою - думаю, в цьому ніхто не сумнівається. Недавня гра чемпіонату показала, що «Зоря» здатна не лише на рівних грати з «Динамо», але й перемагати.

- На ваш погляд, і «Динамо», і «Зоря», будуть перебувати в однакових умовах перед матчем?

- Якщо не в зовсім однакових, то приблизно в рівних, адже у обох команд схожий ігровий графік і режим - поєдинки в чемпіонаті України та єврокубках. Звичайно, у кожної з них можуть бути додаткові внутрішні проблеми, але це командні справи, я не можу їх коментувати.

- Які висновки, на ваш погляд, повинно було зробити «Динамо» з попередньої зустрічі з луганчанами?

- Думаю, тренерський штаб досконально розібрав ту гру і вказав на існуючі проблеми. «Зоря» почала сезон досить сильно і кожен тур може в корені змінити ситуацію, яка склалася на даний момент. Що стосується майбутньої зустрічі, вважаю, вона вирішить подальшу долю Кубку, точніше, покаже, хто, дійсно, буде претендувати на перемогу в боротьбі за трофей, - цитує Онищенка офіційний сайт ФК «Динамо» Київ.

Впевнений у перемозі «Динамо»? Реєструйся ТУТ та отримуй бонус 25$/500UAH/2500RUB