Автопарк знаменитостей: Машини Андрія Шевченка

Динамо Київ 28 Жовтня, 20:02 4398
Автопарк знаменитостей: Машини Андрія Шевченка
У Шеви не такий значний автопарк, як, наприклад, у Кріштіану Роналду, - зате він різноманітніший і більш самобутній.

ВАЗСкладно повірити, але колись Шева ще не був прославленим бомбардиром, а був відомий лише в тісних колах як гравець складу «Динамо-2». Справа була в далеких 90-х. Тоді колега по команді Сергій Скаченко запропонував Андрію купити його ВАЗ 2109, так як сам пересідав на Мерседес. Шева погодився і став щасливим володарем практично нового ВАЗа. Сама машина дісталася Скаченко як презент від тодішнього президента футбольного клубу «Темп» (Шепетівка) Джумбера Нішніанідзе. Сергій досить швидко придбав новий Мерседес, а ось Шева, із зарплатою менше 1 000 доларів, ще не один місяць розплачувався за свій 2109.

Mercedes-BenzЗгодом таланти Шевченко в складі «Динамо» почали розкриватися, за що власники клубу охоче збільшили його платню. Футболіст зміг дозволити собі нові автомобілі і «підсів» на марку Mercedes-Benz. У нього був і E-Class і ML.Однак з новими автомобілями у Андрія почала розкриватися спрага швидкості. Багато, напевно, пам'ятають ДТП за участю Шеви, про які мальовничо писали в ЗМІ. Досить небезпечний стиль водіння помітили і колеги. Існує навіть байка про те, що колишній тренер «Динамо» Йожефа Сабо особисто забрав у Андрія ключі від автомобіля після того, як футболіст досить агресивно обігнав свого тренера по дорозі в Кончу-Заспу. Андрій не став особливо впиратися і незабаром передав той автомобіль «за дорученням». Подальша доля цього Мерседеса склалася досить сумною - через деякий час машина потрапила в жахливу ДТП, а результаті якого загинули кілька людей.

Range Rover и Jeep


У якийсь момент у Андрія прокинулася тяга до позашляховиків. Однак йому не були важливі характеристики прохідності таких машин - він вважав за краще швидкість. Так в його автопарку з'являлися «заряджені» версії Range Rover і Jeep Grand Cherokee. Втім, зараз ці машини знайти в його автопарку буде вже складно. Купуючи нові авто, Андрій зазвичай продавав вже «заїжджені», а не колекціонував їх в своєму гаражі. Так, близько року тому згаданий Grand Cherokee намагалися продати з інтернет-аукціону всього за 15 000 доларів.

PorscheБудучи футболістом «Мілана», Андрій помітно змінився. В Італії він не доставляв незручності іншим учасникам дорожнього руху своїм молодецтвом, про який чули в Києві. У тому ж «Мілані» Шева відкрив для себе ще одну німецьку марку авто - Porsche. Машинами цього бренду він «хворіє» і до сих пір. Відвідуючи батьківщину в «міланський період» він керував позашляховиком Porsche Cayenne Turbo. Зв'язок між Шевченком і машинами Порше залишилася сильною і після повернення в Україну. Зараз Шева їздить на Porsche Panamera Turbo вартістю від 200 000 доларів. Цю машину він забезпечив ще й особливим номерним знаком, прив'язавши його до номера, під яким сам виходив на поле - 0700.