Як карпатівські мольфари дух «Беркуту» на «Олімпійський» викликали

Динамо Київ 30 Жовтня, 13:41 738
Як карпатівські мольфари дух «Беркуту» на «Олімпійський» викликали
Вчорашній матч «Динамо» - «Карпати» завершився сутичками між львівськими фанатами і спецпризначенцями.

«Х…ва гра, немає слів, «Карпати» Львів, «Карпати» Львів» - цією піснею львівські ультрас супроводжували гру команди вчора у Києві. І все б нічого, проте після фінального свистка футболісти в зелених футболках вирішили не підходити до фанатського сектору. Але Львів – то не Київ. Там зверхнє «Ви здєсь такіє борзиє, патаму ша вас дах…я» не проходить. Реакцією львів’ян на бажання футболістів уникнути чергової неприємної балачки були зламані огорожі. «Хотіли наздогнати цих негідників і надавати їм шпіцаків» - розповів мені один із присутніх на секторі.

Футболісти до вболівальників таки підійшли. Не з власної волі. Майже перед виходом з поля їх завернув асистент наставника Тлумак. Андрій – сам колись був капітаном команди і знає, що фанатів ліпше не драконити. Власне, Тлумак останнім часом і виступав головним громовідводом. Він вступав з прихильниками команди у непрості суперечки після поразок в Олександрії та Полтаві. Зараз Андрій начебто ініціює зустріч із лідерами львівських фанатів. Така балачка назріла.

Та до інциденту в Києві. Саме коли група львівських гравців підійшла до віражу з рідними вболівальниками, на секторі з’явилася компанія товаришів у шоломах. Тих самих, яким ще під час матчу фанати львівського клубу присвятили заряд «Бєркута – одні п…си». Діти й школярі почали поспішно покидати трибуни, а старші фанати згадали буремний 2014-й. Спалахнула сутичка. З виламаними сидіннями, розмахуванням кийками і рештою невід’ємних атрибутів. Футболісти за всім цим спостерігали, стоячи метрах в 20-ти від сектору.

Як карпатівські мольфари дух Беркуту на Олімпійський викликали - изображение 1

Якийсь час протистояння тривали й за межами чаші стадіону. Співами «Мусора, сосать» львів’яни не обмежилися і запустили в скупчення спецпризначенців кілька петард. А футболісти тим часом відпарили грішні тіла і ліниво проходилися крізь мікст-зону. На прохоння журналістів прокоментувати чергову ганебну поразку не відгукнувся жоден з них.

Іван Вербицький