Іван Калюжний: «У епізоді з пенальті я навіть відійшов від суперника, але він усе одно вдарився в мене»

Динамо Київ 2 Листопада, 12:59 861
Іван Калюжний: «У епізоді з пенальті я навіть відійшов від суперника, але він усе одно вдарився в мене»
Півзахисник «Динамо» прокоментував гру протии «Бенфіки» (2:1), яку він, будучи вилученим із поля, додивлявся з трибуни разом із українськими вболівальниками.

- У епізоді із призначеним пенальті я навіть відійшов від суперника, але він усе одно вдарився в мене. Думав, що арбітр дасть йому попередження за симуляцію, однак було вказано на 11-метрову позначку. «Намалював» добряче…

- Побачивши червону картку, був сильно приголомшений?

- Звичайно, адже це сталося за нічийного рахунку, а нам потрібна була перемога. Погано, що залишив свою команду в меншості, але хлопці – молодці, дотерпіли та виграли матч.

- Після матчу футболісти підійшли до вболівальників, які підтримували їх протягом гри…

- Це подяка за підтримку, адже вони подолали значну відстань для того, щоб повболівати за нас. Це дорогого варте. Було дуже приємно, адже граємо ми для них.

- Чи велика різниця, грати на виїзді без підтримки та з нею? Приміром, у Стамбулі наших уболівальників не було…

- Прихід українських уболівальників на стадіон, звичайно, підбадьорив нас, і потрібно було показати таку гру, щоб вони не розчарувалися. Звичайно, з уболівальниками набагато краще грати.

- Для тебе це вже друга участь у Юнацькій лізі УЄФА. На твій погляд, чи може ця команда пройти в турнірі далі, ніж минулого року?

- Я впевнений у цьому. Результати, які ми показуємо, лише додають упевненості.

- А чим ця команда сильніша за торішню?

- Можливо, тим, що у складі цієї команди вже є багато досвідчених гравців, які мають досвід виступів у попередній Юнацькій лізі УЄФА, й зараз хлопці виходять із більшою впевненістю у власних силах, - сказав Калюжний у коментарі офіційному сайту ФК «Динамо» Київ.