«Ворскла» вирушила на матч із «Карпатами» на поїзді

Футбол України 4 Листопада, 17:59 434
«Ворскла» вирушила на матч із «Карпатами» на поїзді
Полтавська «Ворскла» вперше за два з половиною роки вирушила на матч української Прем'єр-ліги на поїзді.

Як стало відомо Sport Arena, вчора ввечері обидва склади полтавської «Ворскли» вирушили до Львова поїздом. Основа в останній на сьогодні раз їздила поїздом навесні 2014 року - в Севастополь.

До Львова полтавчани вирушили вчора о 21:06. Раніше на великі відстані основа клубу літала літаками, зокрема, на кубковий поєдинок проти «Вереса» (1:0) в Рівному був обраний саме такий транспорт. До Львова багато років команда теж добиралася літаками з полтавського аеропорту.

Раніше повідомлялося про багатомісячні заборгованості по зарплаті перед гравцями, що підтвердив тренер, самі футболісти і почесний президент Костянтин Жеваго.

Крім того, днями стало відомо, що Жеваго з 3 листопада призупинив повноваження заступника голови наглядової ради Полтавського гірничо-збагачувального комбінату. Заява про це була подана Жеваго ще 19 жовтня. У складі наглядової ради Полтавського ГЗК він перебував 20 років.

97,43% акцій Полтавського ГЗК володіє Ferrexpo AG - швейцарська залізорудна компанія, що займається продажем залізної руди, видобутої в Україні. Логотип групи Ferrexpo красується на футболках «Ворскли».

Матч «Карпати» - «Ворскла» відбудеться завтра, 5 листопада. Початок - о 17:00.