Ребров не покине «Динамо» в цьому році - букмекери

Динамо Київ 4 Листопада, 20:27 570
Ребров не покине «Динамо» в цьому році - букмекери
Головний тренер «Динамо» Сергій Ребров не покине свій пост до кінця 2016 року, вважають букмекери.

Сезон 2016/17 у киян відверто не задався - в Лізі чемпіонів динамівці втратили реальні шанси на вихід з групи в Лігу чемпіонів, у внутрішній першості регулярні «пробуксовки» призводять до втрат очок. Через це в УПЛ «Динамо» після 13 турів йде на 3-му місці, поступаючись «Зорі» 2 очка, а лідируючому «Шахтарю» - 8.

Всі ці обставини породжують, як серед фанатів, так і серед фахівців, думки про те, що Реброву потрібно покинути команду, оскільки, на їхню думку, футболісти грають без бажання, без повної самовіддачі, наслідком чого і стали неважливі результати в цьому сезоні.

У свою чергу, сам Сергій Станіславович, виходячи з тону його коментарів у інтерв'ю і прес-конференціях, не вважає, що джерелом проблем в команді є саме він. Часом він нарікає на слабку гру неназваних футболістів, а часом і зовсім не бачить в грі команди проблем. А після поразки від «Бенфіки» на цьому тижні і зовсім заявив, що для нього здобуті очки не важливі, на відміну від самовіддачі підопічних.

Зважуючи всі «за» і «проти» букмекери вважають, що в цьому році Ребров залишиться на своїй посаді, в чому впевнені досить сильно. Відставка або звільнення наставника діючих чемпіонів України оцінюється Фаворит Спортом коефіцієнтом 4,05, а от імовірність того, що новорічне шампанське Сергій Станіславович буде пити в статусі керманича «Динамо», на їхню думку, заслуговує лише коефіцієнта 1,2.