Олег Дулуб: «На обличчях хлопців почали з'являтися посмішки»

Футбол України 5 Листопада, 21:41 578
Олег Дулуб: «На обличчях хлопців почали з'являтися посмішки»
Головний тренер «Карпат» прокоментував перемогу свого клубу у матчі проти «Ворскли» (1:0).
«Це був важливий матч в плані психології. У команді накопичилася критична маса негативу. Зараз же емоції дуже позитивні в роздягальні, але ми повинні розуміти, що зробили тільки невеликий крок вперед», - сказав Дулуб на прес-конференції.

«Коли я прийшов в «Карпати», розумів, що ситуація в колективі не найкраща, тож ми робили упор на психологічний стан команди. Проводили командні збори і розмовляли з гравцями. У підсумку на обличчях хлопців почали з'являтися посмішки, гравці трохи розслабилися і стали відчувати себе краще .

Дмитро Кльоц виглядав дуже добре в опорній зоні. Ми замінили його, тому що у Діми було мало ігрової практики. Але все одно Кльоц дуже сильно допоміг нам і надав швидкості команді.

Приємно, що у нас в складі вийшло 9 вихованців клубу, крім Бланко-Лещука і Нестерова. При належному тренувальному процесі вони повинні грати дуже добре. Коли ми порівнювали склад «Ворскли» і «Карпат», то це дві різні команди. Одна команда тільки починає свій шлях, а в другій зібрані 30-річні хлопці.

День народження Бланко-Лещука? Ми його привітали на сніданку, подарувавши м'яч і шарф Карпат. Він сказав, що обов'язково заб'є. Так і вийшло (сміється)», - доносить слова тренера львівського клубу Sport Arena.