«Дніпро» – «Динамо». Прогноз Ігоря Циганика

Динамо Київ 6 Листопада, 10:25 601
«Дніпро» – «Динамо». Прогноз Ігоря Циганика
Ведучий програми «ПРОФУТБОЛ» на каналі «2+2», відомий український журналіст та коментатор, постійний експерт «Рейтингу Букмекерів» Ігор Циганик зробив прогноз на матч чотирнадцятого туру української Прем’єр-ліги, в якому в Дніпрі на «Дніпро-Арені» зустрінуться «Дніпро» та «Динамо».
«Дніпро» в страшній кризі. Не бачу виходу з цього становища. Не розумію, що вони планують, що збираються робити, як вони взагалі мають грати. Ситуація дуже й дуже непроста. Вважаю, що буде легка перемога «Динамо», а «Дніпро» не заб’є.

У «Динамо» теж не все просто, проте «Дніпро» в нинішньому вигляді не конкурентоспроможний. Тобто справа не в тому, що динамівці потужно виступають, просто проблеми дніпрян дуже великі. Кияни повинні на класі спокійно перемогти. Впевнений, що підопічні Михайленка не зможуть забити, проте кількість голів від «Динамо» складно передбачити. У принципі, динамівці можуть забити й більше трьох, але з таким же успіхом можуть забити два і на цьому заспокоїтися. Отож, «Динамо» переможе і не пропустить. Кф - 1,80», - спрогнозував Ігор Циганик.