Юрій Вакулко: «У першому колі «Динамо» теж всі віддавали перевагу, але долю матчу вирішив лише один момент»

Динамо Київ 6 Листопада, 14:46 572
Юрій Вакулко: «У першому колі «Динамо» теж всі віддавали перевагу, але долю матчу вирішив лише один момент»
У поєдинку попереднього туру з кам'янською «Сталлю» точний удар головою Юрія Вакулка приніс «Дніпру» нічию. А починаючи з понеділка всі думки 19-річного хавбека дніпрян були пов'язані з майбутнім протистоянням із «Динамо».

- Юра, з якими думками і почуттями підходиш до гри з чинним чемпіоном країни?

- Настрій звичайний. Так, команда сильна, і нам необхідно підготуватися якнайкраще, але це буде звичайний матч. Що стосується мотивації на гру, то ми гранично мотивовані.

- Багато хто вважає «Динамо» явним фаворитом. Згоден із цим?

- Будь-яка команда вважається фаворитом тільки на папері, а коли виходиш на поле, там діють вже інші розклади. Думаю, що можливо все. У першому колі динамівцям теж всі віддавали перевагу, але так склалося, що долю матчу вирішив лише один момент.

- За рахунок чого тоді «Дніпру» вдалося показати гідний футбол?

- Тоді, напевно, було дуже багато емоцій, пов'язаних з великою перемогою над «Волинню». Виходили на матч з хорошим настроєм, і це дуже здорово допомогло.

- Які козирі можеш виділити у суперника?

- «Динамо» завжди славилося силовим футболом. Гравці команди при втраті м'яча добре «накривають» суперників, впевнено діють при стандартах. «Динамо» - команда рівня Ліги чемпіонів.

- Але там справи у неї складаються не дуже. Ось і серед тижня динамівці поступилися в Лісабоні «Бенфіці», тому в Дніпро команда приїде не в найкращому настрої. Чи може це якось допомогти «Дніпру»?

- Так, настрій, напевно, у хлопців не найкращий, але в той же час у них буде бажання реабілітуватися перед своїми вболівальниками.

- Когось можеш виділити в складі суперника окремо?

- Думаю, варто говорити не про особистості, а про те, що «Динамо» - сильна команда.

- Тобі вдалося відзначитися в останній грі зі «Сталлю», причому на м'яч після подачі кутового разом з тобою пішло відразу кілька гравців «Дніпра». Це була домашня заготовка?

- Звичайно, на тренуваннях ми відпрацьовуємо стандартні положення, але тоді потрібно було відіграватися, тому на стандарт прийшло багато наших гравців.

- Чи міг «Дніпро» розраховувати на кращий результат, ніж нічия?

- Звичайно, могли розраховувати і на більше, але мені здається, що зараз нам потрібно сконцентруватися на тому, щоб поліпшити свою гру. Якщо почнемо показувати хороший футбол, то результат обов'язково прийде. А зі «Сталлю» вийшла нічия з хорошою командою.

- Дмитро Михайленко часто говорить про те, що вам, молодим гравцям, непросто дається перехід на рівень прем'єр-ліги. Згоден із наставником?

- Звичайно, згоден. Зовсім інший рівень боротьби, набагато більш висока швидкість прийняття рішень, все взагалі робиться набагато швидше. Якщо в першості молодіжних команд можна десь було зіграти за рахунок класу, то тут так не виходить. Але мені здається, адаптація до нових умов завжди проходить непросто.

- Можеш сказати, що корисного вже почерпнув у матчах прем'єр-ліги?

- У деяких ситуаціях на полі вже відчуваєш себе впевнено, а багато ще має прийти з досвідом, - цитує Вакулка офіційний сайт «Дніпра».