Підсумки 14-го туру ЛПМ для орендованих динамівців

Динамо Київ 7 Листопада, 00:34 813
Підсумки 14-го туру ЛПМ для орендованих динамівців | 19-27
Роман Яремчук знову забив «Шахтарю», Владислав Калітвінцев відновився після травми - про це та інше в підсумках уїк-енду для динамівців в оренді.

У суботу полтавська «Ворскла» разом із Дмитром Хльобасом поступилася «Карпатам» у Львові з рахунком 1:0. Нападник вийшов на поле на 63-й хвилині, замінивши Юрія Коломойця, та за відведений йому час запам’ятався кількома ударами по воротах суперника.

Сьогодні ж у складі «Чорноморця» зіграли двоє орендованих динамівців. Владислав Калітвінцев вперше вийшов на поле після тривалої паузи, пов’язаної з травмою. Хавбек з’явився на 56-й хвилині замість Микити Татаркова. Олександр Андрієвський також почав гру на лаві запасних, вийшовши на 67-й хвилині замість Кирила Ковальця. Втім, поява динамівців не допомогла одеситам забити бодай гол – у матчі з «Зорею» була розписана нульова нічия.

А ось Роман Яремчук проводить другий результативний тур поспіль. Минулого тижня завдяки його дублю «Олександрія» вела в рахунку протягом усього основного часу матчу з «Ворсклою», втративши перемогу тільки в компенсований час. А сьогодні форвард відіграв один м’яч одразу після перерви домашнього поєдинку з донецьким «Шахтарем» (1:2), вдало скориставшись помилкою Даріо Срни (причому це вже другий гол Яремчука у ворота гірників протягом двох тижнів – не так давно він відзначився в матчі 1/8 фіналу Кубку України).

На 31-й хвилині Роман заробив попередження, а на 85-й поступився місцем Стануславу Кулішу. Інший орендований динамівець у складі «Олександрії», Андрій Цуріков, як і Яремчук, вийшов в основі «городян» та на 27-й хвилині отримав жовту картку за фол на Малишеві.