Ігор Циганик: «Після інтерв'ю Соболя для мене стали зрозумілими такі несподівані травми Ракицького»

Динамо Київ 7 Листопада, 14:20 727
Ігор Циганик: «Після інтерв'ю Соболя для мене стали зрозумілими такі несподівані травми Ракицького»
Ведучий програми «Профутбол» пов'язав заяву Едуарда Соболя про те, що Мірча Луческу не відпускав його до збірної України, із регулярними травмами Ярослава Ракицького напередодні зборів національної команди.
«З інтерв'ю Соболя я для себе відкрив неприємну історію з фарисейством Мірчі Луческу. І зараз для мене стали зрозумілими такі несподівані травми Ярослава Ракицького в історії його взаємин зі збірною України. Як можна ставити перед людиною вибір: або ти граєш тут, а якщо не граєш, то не поїдеш в збірну?» - сказав Циганик в ефірі програми «Профутбол».

Нагадаємо, що нещодавно захисник «Зорі» Едуард Соболь заявив, що екс-наставник гірників Мірча Луческу не відпускав його в збірну України під час кар'єри в «Шахтарі».

«Ми були в Австрії на зборах, я тоді грав практично всі ігри. До мене підійшов Луческу і сказав, що не відпускає мене в збірну, і що я повинен грати в матчі за Суперкубок України. Але «Шахтар» не мав права мене не відпустити, інакше були б застосовані санкції.

У збірну я поїхав, а коли повернувся, десь шість матчів не потрапляв в заявку, а потім Луческу мені сказав, що мені треба піти в оренду», - розповів Соболь в ефірі програми «Профутбол».