Олександр Головко: «Молодіжна збірна в хорошому тонусі, але є питання по деяким футболістам»

Динамо Київ 10 Листопада, 17:20 560
Олександр Головко: «Молодіжна збірна в хорошому тонусі, але є питання по деяким футболістам»
Головний тренер молодіжної збірної України розповів про те, як проходить знайомство з новим складом команди.

На товариську гру з Білоруссю тренер викликав кількох нових футболістів, серед яких захисник «Динамо» Олександр Тимчик, півзахисник Павло Оріховський і форвард «Шахтаря» Андрій Борячук.

Новачки, за словами Головка, поки зазнають труднощів з адаптацією до вимог, однак не бачить в цьому нічого незвичайного.

«Команда в хорошому тонусі, але є питання по деяким футболістам. Поки вони не все розуміють, і було б дивно, якщо вони з перших тренувань все розуміли, що потрібно робити, куди бігти і як перебудовуватися при обороні», - цитує Головка Sport Arena.

Є проблеми щодо стану здоров'я деяких футболістів «молодіжки». Через хворобу вже вибув зі складу команди хавбек «Шахтаря» Олександр Пихаленок.

«З великим бажанням всі тренуються, хоча є ще питання щодо стану здоров'я деяких гравців. Вже випав Пихаленок, у якого вірусне захворювання. Швидше за все, він поїдете додому».

Як і на будь-який інший поєдинок, для збірної в матчі з Білоруссю ставиться завдання перемогти. Хоча б заради того, щоб на хорошому тлі завершити рік.

«У матчі зі збірною Білорусі однозначно потрібен позитивний результат. На такому тлі краще готуватися, на такому тлі збірним краще йти у відпустку. Природно, потрібно поступово знаходити і награвати тих людей, які будуть вирішувати завдання виходу на чемпіонат Європи. Це багато в чому і селекційний збір, тому що багато хлопців поки ще не були під нашим керівництвом. Потрібно зрозуміти, що вони можуть і що хочуть».

Але здолати майбутнього суперника може виявитися не найпростішим завданням, оскільки в складі молодіжної збірної Білорусі теж буде багато нових футболістів, які представляють місцевий чемпіонат, а тому передбачити їх гру досить важко.

«Суперника важко охарактеризувати. Наскільки я розумію, ця команда теж буде збиратися в перший раз, і там практично всі гравці місцевої Прем'єр-ліги. Суперник непростий і складний, але ми будемо більше покладатися на свою гру».

Товариський матч молодіжних команд України та Білорусі відбудеться в Полтаві 11 листопада.