Сергій Ковалець: «Зараз йде становлення нової збірної»

Динамо Київ 11 Листопада, 17:29 782
Сергій Ковалець: «Зараз йде становлення нової збірної»
Український тренер вірить у хороше майбутнє нашої збірної на чолі Андрія Шевченка.

«Мені вдалося подивитися всі поєдинки команди Андрія Шевченка, якого ми привітали з першою перемогою. Шкода тільки, що це сталося лише в третьому турі. Однак, упевнений, в боротьбі за потрапляння на чемпіонат світу ще нічого не втрачено.

Перед початком турніру, можливо, ми були б раді такому результату в матчах з Ісландією і Туреччиною, але самі зустрічі показали, що українська команда гідна більшого. Зараз йде становлення нової збірної, тому трохи не вистачає надійності. Потрібно трошки потерпіти, щоб всіх хлопців привести до спільного знаменника в плані взаєморозуміння. Тренери хочуть, щоб збірну України дізнавалися по почерку, де будуть переважати короткий і середній паси, пресинг, але, на жаль, для цього не так багато часу, за відведений тиждень підготовки складно все відпрацювати до автоматизму. Ще дуже важливо, що Шевченко не боїться довіряти молоді, не тільки викликаючи її на збір, але і довіряючи місце в основному складі.

У поєдинку проти Фінляндії очки втрачати не можна хоча б навіть з психологічної точки зору. Напевно в Одесі збереться повний стадіон і буде після матчу проводжати своїх улюбленців оваціями», - сказав Ковалець в інтерв'ю газеті «Команда».