Олександр Головко: «Оріховський зіграв на рівні, Тимчик, напевно, хвилювався»

Збірна України 12 Листопада, 13:40 545
Олександр Головко: «Оріховський зіграв на рівні, Тимчик, напевно, хвилювався»
Наставник молодіжної збірної України прокоментував гру динамівців у товариському матчі проти збірної Білорусі (1:0).

- Сьогодні гра була більшою мірою тренувальної. З нинішнього складу всього 50-60% хлопців будуть в січні з нами готуватимуться до відбіркових ігор. Хотіли сьогодні подивитися якомога більше хлопців, тому зробили так багато замін. Для цього і проводяться подібні товариські зустрічі. У такому складі ми зібралися вперше, тому було б дивно, якби ми, ніколи не граючи разом, показали гру, яка відразу ж б всім сподобалася. За сьогоднішній матч мені не соромно. Результат 1:0 - закономірний, хоча ми могли забити і більше.

- Що можете сказати про гру динамівців, ви залишилися задоволені?

- Оріховський зіграв на рівні, Тимчик, напевно, хвилювався, тому що в другому таймі були певні проблеми в обороні, але це властиво молодим людям. Залишається проблема центрального захисника і воротаря. Голкіпери не отримують ігрову практику на високому рівні, і три центральні захисники - це все, що у нас є на даний момент. Потрібно буде ще дуже багато працювати.

- Досвід ігор за першу команду «Динамо» пішов на користь Оріховському і Тимчику?

- Для Павла видно, що так, для Олександра поки ні, принаймні, по сьогоднішній грі, і по зборах, які він проводив з нами. Але хлопець дуже цікавий і перспективний. Він по праву грає в київському «Динамо», інша справа, що в клубі поруч з ним знаходяться партнери трохи іншого рівня, і тоді йому легше. А в збірній йому потрібно брати ініціативу на себе, і незабаром вже бути лідером. Але час все лікує (посміхається), - цитує Головка офіційний сайт ФК «Динамо» Київ.