Підсумки Шевченка. Частина друга

Збірна України 13 Листопада, 22:56 449
Підсумки Шевченка. Частина друга
Головний тренер національної збірної України підбив підсумки роботи тренерського штабу та команди у відбірковому циклі до ЧС 2018 у програмі «Профутбол».

- Як Ви оціните індивідуальні помилки гравців і як збираєтесь викорінювати їх в майбутньому?

- Момент у першому таймі, де Саша Кучер трохи помилився, склалось враження, що м'яч потрапив на горбик і відскочив неправильно, тому я вважаю, що ця індивідуальна помилка закінчилась для нас доволі добре, нам не забили. Бажано ніколи не ставити себе в таке положення, щоб не помилятись надалі. До цього моменту я більше претензій не маю. Був ряд моментів у другому таймі, коли ми почали грати надто вертикально, цим ми трішки зірвали наш темп, дали можливість команді контратакувати і контролювати м'яч, але в цілому фіни не створили достатньо моментів, вони нічого не створили, крім тих помилок, якими ми дали їм скористатися. Я вважаю великим плюсом те, що ми намагаємося відсунути нашу лінію оборони від нашої штрафної, у нас група гравців постійно намагалась досить високо пресингувати , фіни практично не грали через середину поля, вони просто вибігали вперед, виходили великою групою. Я сьогодні передивлявся другий тайм і бачив, що вони практично вишиковувались у одну лінію, коли воротар вибивав м'яч. Я вважаю, що наша оборона зіграла достатньо надійно, не можна постійно очікувати, що вони зіграють надзвичайно. Ми не пропустили м'яч - це головне. З точки зору видовищності - перший тайм був ідеальним, ми створювали моменти, забили м'яч, контроль м'яча, фіни практично грали на своїй половині. У другому таймі вони трішки додали, змінили позицію гравців, за рахунок цього у нас з'являлись проблеми. Ми не зовсім добре зіграли у контратаку, був ряд моментів, коли ми могли вийти набагато краще, але неправильно використовували ці моменти, нам не вдалось забити м'яч і поставити таким чином фінів на коліна, тому така напруга залишилась до кінця. Як і вболівальники, як і я, як і самі гравці не хотіли пропустити м'яч, тому нервовість була присутня. Це футбол - таке буває завжди.

- Дуже важливий індивідуальний внесок вчора вклав Євген Коноплянка, як ви охарактеризуєте його дії?

- Для нас дуже важливо, що лідери команди, як Женя, виходять у своїх клубах, тому у нього є ігрова практика і він показує якісний футбол, його заміна пов'язана з тим, що було видно, що він втомився, адже гравці атаки зробили великий об'єм роботи, те, що команда грала високо є великою заслугою атакуючих гравців. Кравець, Ярмоленко, Коноплянка намагались пресингувати і в такому ритмі доволі складно грати всі 90 хвилин.

- На грі з Сербією будете випробовувати нових футболістів?

- Звісно, для мене головним завданням цього матчу є те, щоб дати зіграти тим футболістам, які менше грали за збірну України. Я дам можливість їм пограти, ми хочемо подивитись на кандидатів. Ми працюємо з цією грою на майбутнє. Тому сезон в офіційних іграх для нас закритий, а товариська гра - це інформативний знак для нас. Ми працюємо на майбутнє.