Директор ОСК «Металіст»: «Очікуємо досить багато глядачів»

Збірна України 15 Листопада, 12:03 812
Директор ОСК «Металіст»: «Очікуємо досить багато глядачів»
Роман Пец поділився останніми деталями підготовки харківської арени до матчів збірної України проти Сербії, а також поєдинку 15-го туру української Прем'єр-ліги між «Шахтарем» і «Карпатами».

- В якому стані зараз газон стадіону ОСК «Металіст»? Наскільки він готовий до матчу збірної України?

- Газон повністю готовий до майбутнього матчу.

- Слідом за цією грою через чотири дні свій матч тут проведе і донецький «Шахтар». Які вимоги з боку віце-чемпіонів України були до конфігурації газону?

- Вони не змінилися. Як я раніше і говорив - агрономи «Шахтаря» спільно з нашими працюють над якістю поля на ОСК «Металіст». Вони однаково добре виконують свою роботу, як для збірної, так і для «Шахтаря».

- Зараз в Україні складна погодна ситуація, в багатьох областях пройшов сильний снігопад. Чи буде готовий стадіон витримати опади, якщо такі з'являться в дні поєдинків?

- Ви знаєте, я вам післязавтра можу сказати прогноз погоди на вчора. Все може бути. Поки ніби опадів не очікується, а температура коливатиметься від -1 до +1 градусів. Два тренування вже провели, агрономи продовжують свою роботу, а після гри збірної підготовка продовжиться, але вже до 19-го числа.

- Яка ситуація з квитками на ці матчі? Наскільки великий ажіотаж в місті сьогодні?

- Реалізацією квитків на матч збірної займається ФФУ. Точно цифру сказати не можу, але знаю, що половина стадіону вже буде заповнена. За «Шахтар» складніше сказати. Думаю, більшість глядачів хочуть потрапити спочатку на збірну України. А вже з 16 по 19 числа всі каси працюватимуть тільки на продаж квитків до матчу «Шахтар» - «Карпати». Ситуація може змінитися. Але зі свого досвіду можу сказати, що в день гри купується дуже велика партія квитків, так що на обох матчах очікуємо досить багато глядачі, враховуючи погоду.

- Після матчу «Шахтар» - «Карпати» в 2016-му році стадіон «Металіст» прийматиме ще якісь поєдинки? Чи досягнуто попередні домовленості?

- Поки немає. Я вважаю, що домовленість є тоді, коли підписаний договір, поставлені підписи і печатку. Поки на інші матчі ніяких договорів підписано не було. Так, чуток багато, але вони ще нічим не підкріплені, - зазначив Пец в інтерв'ю terrikon.com.