Максим Задерака: «Розраховуємо на хороший результат у матчі з «Динамо»

Динамо Київ 15 Листопада, 15:28 468
Максим Задерака: «Розраховуємо на хороший результат у матчі з «Динамо»
Півзахисник «Сталі» Максим Задерака висловив свою думку про майбутній матч з «Динамо».
- Дуже важко після п'яти днів відпочинку повертатися в тренувальний процес. Методики є, звичайно. Постійно виходив на пробіжки, оскільки якщо ти не тренуєшся два-три дні, то потім дуже складно назад входити в систему. Тому потрібно самостійно працювати, бігати і під час відпочинку. Тренер з фізпідготовки може з легкістю визначити те, як гравець провів вихідні. У нас такий реабілітолог, що дає навантаження, після яких починаєш плюватися серцем. Входити знову в режим дуже важко.
Звичайно, до гри з «Динамо» готуюся з особливим настроєм. «Динамо» - ТОП-клуб з великою історією, тому тут особливо і говорити нема чого, адже проти таких команд зазвичай і налаштовуватися не треба - завжди підходиш в з максимальною готовністю.
Ми повинні будемо повністю згуртуватися на полі. Буде потрібно багато фізичної роботи, оскільки у суперника чимало сильних футболістів і їм потрібно буде протистояти. Нам доведеться багато бігати, віддаватися на полі і відпрацьовувати один за одного. Я дивився чимало ігор киян, звичайно, вже багато проаналізував, але, поки що, секретів розкривати не буду, оскільки гра ще попереду. Після матчу про це вже можна буде поговорити.
Чого не вистачило «Сталі» в матчі першого кола проти «Динамо»? Думаю, на «Метеорі» нам тоді не вистачило досвіду. В принципі показали хороший футбол, але десь не дотерпіли, в якихось моментах пішла концентрація, від цього і вийшло таке прикра поразка. Упевнений, що в найближчому матчі дамо супернику бій і розраховуємо на хороший результат, - наводить слова гравця офіційний сайт «Сталі».