Андрій Шевченко: «Бажаю хлопцям завершити сезон на хорошій ноті і закінчити цей рік з позитивними емоціями»

Збірна України 16 Листопада, 00:39 485
Андрій Шевченко: «Бажаю хлопцям завершити сезон на хорошій ноті і закінчити цей рік з позитивними емоціями»
Головний тренер збірної України поспілкувався з журналістами каналу «Футбол 2».

Ми добре закінчили сезон збірної. Зіграли дві гри - виграли дві гри. Я задоволений грою, дав можливість зіграти усім гравцям. Нашим принципам ми не зрадили, контролювали гру попри нервозність на перших хвилинах. Важливо, що зіграв кожен гравець, ми отримали багато позитивної інформації про них. Все гаразд, сезон для збірної у цьому році закінчений.

- Євген Шахов забив дебютний гол за збірну. Вітали його?

- Звісно, по перерві я привітав Женю. Також хочеться привітати Бєсєдіна і Циганкова з дебютом. У Віктора сьогодні ще й День народження, я вітаю цього молодого гравця, він дуже талановитий і йому потрібно багато працювати, ми будемо його всіляко підтримувати. Головне, щоб Вітя грав і прогресував у себе в клубі. Бажаю удачі всім хлопцям, щоб вони спокійно повернулись до своїх клубів, завершили сезон на хорошій ноті і закінчили цей рік з позитивними емоціями.

- Чим займеться у міжсезонні тренерський штаб?

- Напевно, тренерський штаб збереться в грудні на дербі, постараємося поспілкуватися з тренерами «Шахтаря», «Динамо» і «Зорі». Плануємо на наступний рік невеликий турнір або збір для гравців національної команди, щоб зіграти в міжсезоння товариський матч.