Віктор Циганков: «Я вже психологічно готовий до викликів у національну збірну»

Динамо Київ 16 Листопада, 16:41 771
Віктор Циганков: «Я вже психологічно готовий до викликів у національну збірну» | 19-27
Півзахисник національної збірної України Віктор Циганков поспілкувався із прес-службою ФФУ щодо дебюту у складі головної команди країни та прокоментував перемоги «синьо-жовтих» над збірними Фінляндії та Сербії.

- Вікторе, вітаємо Вас з 19-річчям! Розкажіть, як Вас поздоровила національна команда під час збору?

- Кожен гравець і тренер привітали, так що мені було дуже приємно.

- По факту це був другий виклик до національної команди, але безпосередньо допомогти збірній України Ви зуміли тільки зараз – у листопадових матчах з Фінляндією і Сербією. Які залишилися враження від цього збору?

- Запам'яталася фантастична атмосфера всередині команди. Все дуже здорово - ставлення гравців і тренерів - сюди тільки хочеться постійно повертатися. Сподобалася максимальна віддача кожного футболіста на тренуванні і бажання перемагати за свою країну.

- Чи складно морально бути наймолодшим у команді?

- Я не дивлюся на вік, думаю, як і хлопці. Все-таки це вже дорослий футбол. Тут можна грати і показувати свій найкращий футбол.

- Якщо повернутися до Вашого дебютного матчу з командою Фінляндією, чи не було страшно виходити на поле і які Ви мали відчуття від першої гри за збірну?

- Емоції позитивні, адже команда грала вдома. Вболівальники допомагали як могли, гнали нас вперед. Було дуже круто зіграти за національну команду ще й вдома. Боязні ніякої не було, адже вже маю досвід виступів за «Динамо» у Лізі чемпіонів.

- Хто першим привітав Вас після дебюту у збірній України?

- Рідні, напевно, адже я спочатку їм телефоную, а потім вже дивлюся Інтернет.

- Як вважаєте, що вийшло і не вийшло у команди у поєдинку з Сербією? Наскільки Ви залишилися задоволеним своїми діями і грою збірної в цілому?

- Початок вийшов для нас нервовим. Чи то справа була в діях сербської команди, чи то ми так погано увійшли у гру. Поле, якщо чесно, було в'язке, і ми постійно ковзали по газону. Потім трохи звикли до нього, налагодили свою гру, змогли створити моменти, а згодом і забити.

- Чи мали Ви розмову з Андрієм Шевченком, і якщо так, то що сказав головний тренер?

- Говорив, щоб я нікого не боявся, показував свій найкращий футбол, що я можу розраховувати на його підтримку і все в такому дусі. Але, мені здається, я психологічно вже готовий до таких ігор і викликів в національну збірну. Так що, думаю, в майбутньому все буде ще простіше і краще.

- Чи стало для Вас плюсом, що в команді виступає чимало молодих гравців?

- В принципі, це грає свою роль. Тому що з деякими хлопцями я грав у молодіжній команді. Це теж допомагає.