ЗМІ: Мілевський вимагає у «Динамо» 1,4 мільйона доларів

Динамо Київ 16 Листопада, 22:45 747
ЗМІ: Мілевський вимагає у «Динамо» 1,4 мільйона доларів
За інформацією Tribuna.com. відомий український форвард Артем Мілевський подав скаргу в ФФУ на київське «Динамо».

31-річний Артем Мілевський перебував в системі «Динамо» в 2002-13 роках, проте його розлучення з клубом важко назвати полюбовним - форвард не раз в пресі несхвально висловлювався про президента клубу Ігоря Суркіса, на що той відповідав тим же.

За інформацією Tribuna.com, одними лише заявами справа не обмежилася і ФФУ зараз розглядає позов Мілевського до «Динамо» на виплату йому частини зарплати в розмірі 1,4 мільйона доларів США.

Поки ні сам Мілевський, ні представники «Динамо» цю ситуацію не коментують. Також невідомо і те, на якій стадії розгляду перебуває справа в ФФУ.

Цікаво, що вперше тема невиплати «Динамо» зарплати Артему Мілевському була піднята самим футболістом ще в 2013-му, але тоді форвард не називав конкретної суми. У свою чергу президент киян Ігор Суркіс тоді ж підтвердив, що не виплачував гравцеві зарплату за останні місяці перебування в клубі, так як той не відвідував тренувань. Крім того, президент «Динамо» тоді ж висловлював готовність відстоювати свою позицію в суді, якщо до цього дійде справа.