Андрій Шевченко: «Збірна зможе чогось досягти, якщо стане єдиним цілим»

Збірна України 17 Листопада, 16:43 329
Андрій Шевченко: «Збірна зможе чогось досягти, якщо стане єдиним цілим»
Головний тренер національної збірної команди України Андрій Шевченко відповів на запитання вболівальників із соціальних мереж.

Користувач Facebook Руслан Сумцов: - Андрію Миколайовичу, як керувати тими, хто з вами нещодавно грав? Чи є цьому певні складнощі?

Андрій Шевченко: - Складнощів немає. Я бачу відношення гравців, їх бажання грати. Тому в мене немає проблем у роботі. Ми чітко знаємо, хто сьогодні тренер, хто гравець, і у кожного є свої зобов’язання. Їх бажання та відношення до роботи мені допомагають.

Користувач Facebook Юлия Панкова: - Чи не буває у Вас часом бажання вийти на поле та показати, як треба забивати голи?

А.Ш.: - В мене немає такого бажання. Я довіряю нашим виконавцям, гравцям, знаю, що в них достатньо майстерності. Єдине, як тренеру, мені хочеться більше підказувати їм у моментах, коли вони невірно займають позицію, але ні в якому разі не показувати та не виходити на поле чи забивати м’ячі. Моя кар’єра футболіста завершилася.

Користувач VK Віталій Храпко: - Андрію Миколайовичу, чи не назріла вже зміна поколінь у збірній? Адже дуже добре про себе заявляють молоді «гірники» і «динамівці».

А.Ш.: - Це такий еволюційний процес, він постійно триває. Логіка дуже проста: сильніший завжди витискає слабшого. Така ж ситуація з молоддю. Якщо молодь зараз відповідає рівню (збірної – ред.), якщо показує гарний футбол та витискає ветеранів, то це нормальний процес. Якщо ветерани демонструють чудовий рівень футболу та результат, то молоді доведеться зачекати (посміхається).

Користувач VK Юлька Марчук: - Ви людина, яка зуміла досягти досить великих висот у футболі. Як Ви вважаєте, що саме потрібно нашій збірній, щоб пройти на чемпіонат світу 2018 року, а згодом й виграти його?

А.Ш.: - Стати єдиною командою. Ми маємо стати єдиним цілим, в нас має бути загальна мета та амбіція. Тільки за цих умов ми зможемо чогось досягти.