«Зоря» – «Олександрія». Прогноз Олександра Золотогорського

Футбол України 18 Листопада, 10:24 762
«Зоря» – «Олександрія». Прогноз Олександра Золотогорського
Журналіст програми «ПРОФУТБОЛ» і коментатор футболу на телеканалі «2+2» Олександр Золотогорський коментуватиме цього вік-енду саме матч «Зоря» – «Олександрія». Він зробив аналіз і вирішив, що у цій грі має розквітнути гольова краса.
Дуже добре пам’ятаю перший поєдинок між цими командами в нинішньому сезоні. В Олександрії місцева команда дуже агресивно зустріла «Зорю». Набагато більше атакувала. У другому таймі затисли суперника і навіть заробили пенальті. Але не реалізували його. Луганці перемогли 1:0 у дуже важкому поєдинку.
«Олександрія» не буде закриватися. Вони і з «Шахтарем» грали яскраво, з моментами. Дуже гідно! Але переможе, думаю, знову «Зоря». У них все гаразд зі складом. Має повернутися Сіваков. Травмований лише Гордієнко. А в «Олександрії» дискваліфікований Шендрик. Велика втрата для оборони, де і так не все добре останнім часом. Грають якісно, але багато пропускають. І, чесно кажучи, є сумніви в неприступності Леванідова, який зараз завоював пост №1 в команді.
Так, скоріше за все «Зоря» переможе. Але для цього їй хоча б два м’ячі треба забивати. З чого ми почали? З того, що «Олександрія» дуже гостро останнім часом грає в атаці. А той же Яремчук – надзвичайно результативний. Дуже ймовірно, що гості заб’ють. Отже господарями треба забивати двічі. На це і моя ставка. Тотал «Зорі» більше 1.5
Розбираєшся в футболі і знаєш хто переможе в матчі? Реєструйся ТУТ і отримай бонус 2500 грн на ставки!