Микола Шапаренко: «В таких матчах, як з «Шахтарем», потрібно показувати, на якому рівні знаходиться команда»

Динамо Київ 19 Листопада, 16:52 581
Микола Шапаренко: «В таких матчах, як з «Шахтарем», потрібно показувати, на якому рівні знаходиться команда»
Пвзахисник дубля «Динамо» Микола Шапаренко в інтерв'ю виданню 1927.kiev.ua поділився враженнями від гри проти «Сталі» U-21, а також розповів про підготовку до матчу Юнацької Ліги чемпіонів із «Наполі».

- Гра проти «Сталі» вийшла непростою, віддаємо належне супернику. Команда грала компактно, давала нам мало простору, але фланги виявилися їх «Ахіллесовою п'ятою», через них ми забили голи.

- Чи вважаєш, що команда виконала установку, яку давав тренер?

- Я думаю, відсотків на 60 виконали установку. Багато чого не виходило у нас, ми зробимо правильні висновки і будемо рухатися далі!

- Відчувається відсутність на полі таких гравців, як Бєсєдіна, Оріховського, які залучаються зараз до ігор основної команди?

- Так, трохи відчувається, але ми раді, що вони грають за основний склад, і беремо приклад з цих хлопців.

- Попереду - важливий матч Юнацької Ліги чемпіонів проти «Наполі», як будете до нього готуватися?

- З понеділка починається підготовка до Ліги чемпіонів. Готуємося тільки до того, щоб вийти і повністю переграти суперника, і довести, що ми невипадково забили 4 м'ячі.

- «Динамо» U-21 залишилося відіграти 3 матчі, вже можна підвести певні підсумки першої частини сезону? Яка гра запам'яталася найбільше?

- Ще на нас чекає гра з «Шахтарем», після цієї гри можна вже буде робити висновки, а так, в цілому, добре грали, але завжди можна грати краще!
Матч проти «Шахтаря», напевно, запам'яталася найбільше, в цих матчах потрібно показувати, на якому рівні знаходиться команда!

Розмовляла Ельзара Джапарова