Післяматчева прес-конференція Сергія Реброва

Динамо Київ 19 Листопада, 19:35 548
Післяматчева прес-конференція Сергія Реброва
Наставник «Динамо» відповів на запитання журналістів після перемоги над кам'янською «Сталлю» (2:1) в поєдинку 15-го туру Ліги Парі-Матч.

- У цьому чемпіонаті непросто грати з усіма командами. Ми попереджали хлопців про це. Кожна гра для нас вирішальна. Якщо ми амбіційні люди та хочемо боротися за чемпіонство, то у кожній грі потрібно віддаватися на 200 відсотків. Сьогодні у мене не було претензій до хлопців щодо самовіддачі. Так, були помилки, але ми все це розберемо. Взяли три очки та створили достатньо моментів. Якби реалізували хоча б половину з них, було б спокійніше. Рухаємося далі.

- Сьогодні у складі було 10 українців, чого давно не траплялося. Чи зіграє ця команда в Неаполі?

- На жаль, Гонсалес лише позавчора повернувся з розташування збірної. Звісно, це ненормально. У нього затримався літак, не встиг на пересадку. Антунеш після повернення з національної команди отримав мікропошкодження, зараз не тренується. Подивимося, коли він відновиться. Сподіваюся, вже найближчими днями буде тренуватися. А що стосується Ліги чемпіонів, то у нас є ще три дні, ми подивимося та вирішимо, хто буде грати. Інших футболістів у нас немає. Якщо у вас питання щодо молодих гравців, то я з задоволенням давав, даю і буду давати шанси молодим хлопцям. Не можна усю молодь одразу кидати на матчі Ліги чемпіонів, на цьому рівні мають бути лідери. Але молоді хлопці гратимуть, ми будемо давати їм шанс.

- Як ви можете вплинути на кількість глядачів на трибунах?

- Впевнений, що клуб проводить промо-кампанії. Вболівальники йдуть на команду, яка показує гру. Хтось вважає, що ми не показуємо гру. Але тут є зворотний зв'язок. Якщо фанати не будуть приходити на стадіон, то і хлопці будуть бачити якусь байдужість.

Коли ми виграємо титули, вболівальники завжди з командою, а коли вони вважають, що гра невиразна, то не ходять на стадіон. Я знаю, що «Динамо» намагається привернути вболівальників на стадіон, проводить промо-акції. Але це залежить в першу чергу також і від фанів. Хотілося б, щоб фанати підтримували команду не лише в моменти тріумфу, але й тоді, коли нам не просто. 4 тисячі глядачів для київського «Динамо» - це абсолютно ненормально.