Роман Безус може бути дискваліфікований на два матчі

Динамо Київ 21 Листопада, 23:24 890
Роман Безус може бути дискваліфікований на два матчі | 19-27
У матчі з «Брюгге» українець вирішив помститися нападнику суперника Іск'єрдо за фол і вдарив того в обличчя.

Півзахисник «Сент-Трюйден» Роман Безус може отримати дискваліфікацію на кілька матчів, інформує портал Belga. У матчі з «Брюгге» українець вирішив помститися нападнику суперника Іск'єрдо за фол і вдарив того в обличчя. Суддя зустрічі на цей момент не звернув уваги, а ось дисциплінарна комісія - цілком собі. Всі документи по цьому інциденту направлені в спеціальні органи, які приймуть рішення про покарання Безуса.

Дисциплінарна комісія рекомендувала дискваліфікувати Безуса на 2 матчі.

Відзначимо, що в матчі з «Брюгге» Безус отримав попередження на 27-й хвилині - за фол проти Клаудемірв. Інцидент з Іск'єрдо трапився на 29-й хвилині. Таким чином Безус міг бути вилучений ще в першому таймі.

У матчі 15-го туру «Сент-Трюйден» поступився вдома «Брюгге» з рахунком 0:1. На п'ятій компенсованій хвилині переможний гол забив Воссен з пенальті.

Роман Безус может быть дисквалифицирован на два матча - изображение 1Роман Безус может быть дисквалифицирован на два матча - изображение 2