«Боруссія» Дортмунд і «Легія» побили рекорд ЛЧ по голам за перший тайм

Світовий футбол 22 Листопада, 23:07 884
«Боруссія» Дортмунд і «Легія» побили рекорд ЛЧ по голам за перший тайм | 19-27
Перший тайм у матчі 5-го туру Ліги чемпіонів «Боруссія» Дортмунд - «Легія» став найрезультативнішим за всю історію турніру.

Про це повідомляє твіттер OptaJoe.

«Боруссія» і «Легія» закінчили перший тайм з рахунком 5:2 на користь німців, що є новим рекордом Ліги чемпіонів, адже до цього ще жодного разу команди не забивали в турнірі 7 голів за тайм.

Примітно, що це не єдиний рекорд, який побили німці і поляки. Також в цьому матчі вперше за історію ЛЧ було забито п'ять голів за 25 ігрових хвилин.

Нарешті, завдяки сьогоднішній гольової феєрії дортмундська «Боруссія» стала першою командою в ЛЧ з квітня 2015 го, забила п'ять голів ще до перерви. До цього подібне вдавалося лише трьом командам за всю історію турніру.

Нагадаємо, За «Боруссію» в першому таймі гри з «Легією» забивали Нурі Шахін, Усман Дембеле, Марко Ройс і Шінджі Кагава (двічі), тоді як за «Легію» відзначився Александар Прійович.