Євген Левченко: «Те, що Єрьоменко вживав кокаїн, я знав раніше»

Динамо Київ 23 Листопада, 15:56 1029
Євген Левченко: «Те, що Єрьоменко вживав кокаїн, я знав раніше»
Екс-хавбек збірної України та футбольний експерт прокоментував дворічну дискваліфікацію екс-динамівця Романа Єрьоменка за вживання кокаїну.
«Те, що Єрьоменко вживав кокаїн, я знав деякий час, але про це, звісно, не хотілося розповідати. Знайомий із його братом – Олексієм, з яким грав у «Сатурні». Перед тим, як я пішов з команди, в нього виникли проблеми з дисципліною, режимом. А от про Романа були тільки позитивні відгуки. Він більш зібраний, дисциплінований. Коли мені це все розповіли – трішки раніше, ніж з’явилися резонансні публікації – я не повірив.

Не знаю, з якою метою це вживалося. Є безліч різноманітних версій. Кокаїн надає впевненості в собі – це одна з причин. Але також кажуть, що наркотик вживається після алкогольних запоїв, як енергетик – щоб нормально тренуватися і грати. Так чи інакше – це абсолютно неприйнятно. Покарання Єрьоменка – правильне. Це має стати прикладом для всіх футболістів, які використовують заборонені препарати. Сподіваюся, що в українському футболі таких речей немає. Хоча й не можу це відкидати», - розповів Левченко в інтерв'ю «Футбол 24».