Стали відомі подробиці жорстокого нападу фанів «Наполі» на вболівальників «Динамо»

Динамо Київ 23 Листопада, 18:38 880
Стали відомі подробиці жорстокого нападу фанів «Наполі» на вболівальників «Динамо»
Двом уболівальникам, які приїхали до міста Неаполь підтримати київське «Динамо», завдали ножових поранень.

Наразі потерпілі у шпиталі. Загрози їхньому життю немає. Італійська поліція вже розпочала розслідування інциденту.

Подробиці події розповів журналіст «Профутболу» Роман Бебех, який теж мало не потрапив під гарячу руку італійських уболівальників.

«Італійська преса говорить про двох постраждалих, в той час, коли футбольний клуб «Динамо» заявляє, що лише одна людина вчора серйозних травм зазнала, вона була госпіталізована. Проте, як сказали у футбольному клубі «Динамо», ця людина сьогодні піде на футбол. Проте я не став би говорити, що це настільки безпечно, оскільки вчора особисто вийшов з друзями в магазин, біля нас зупинився автомобіль, почала питати «Україна? Україна?», потім вийшла людина з пістолетом. Спочатку подумали про пограбування, потім виявилося, що це була поліція без форми. Потім під'їхала машина поліції, нас попросили проїхати з ним до мого готелю, оскільки, на його точку зору, дуже небезпечно гуляти по Неаполю, на українців полюють.

Проблема в тому, що Неаполь – дуже небезпечне місто. Тут процвітають вуличні бандити. А тим паче небезпечні радикальні ультрас «Наполі». Вони не цураються під час бійок використовувати ножі та все інше, що потрапить під руку.

Історія конфлікту почалась ще 2 роки тому, коли фанати «Дніпра» побили неаполітанців у Києві. Після цього неаполітанців вже цього року вдруге зустріли не дуже люб'язно у столиці України, але вже фани «Динамо». Кажуть, результат – побитий автобус плюс бійка з поліцією. Тому перед сьогоднішньою грою радикальні тіффозі «Наполі» сказали, що будуть знищувати у місті усіх українців – фанів, журналістів чи заробітчан, все одно. У «Динамо» навіть говорили, що клуб «Наполі» просив, щоб уболівальники з України не приїздили на гру. Але заборонити їм приїхати не може ніхто. Сьогодні очікується приблизно 300 уболівальників «Динамо» на грі. Домовились зібратися за три години до матчу поблизу місцевого порту.

І вже звідти у супроводі поліції їхати на стадіон. Перша проблема – дістатись цього місця і, зрозуміло, потім розходитись після стадіону. Тому цілком можливо, що нападом на двох українців не обмежиться», - розповів Бебех.