Світовий футбол 23 Листопада, 22:49 1473
Олександр Мостовий: «Баварія» буде спихати усю вину на мороз, відсутність мотивації, але перемога «Ростова» вже в історії» | 19-27
Колишній футболіст збірної Росії поділився враженнями від сенсаційної перемоги «Ростова» над «Баварією».
«Не повірите, дивилися матч з Роланом Гусєвим разом, і до гри обмінялися думкою, що «Ростов» може перемогти! А коли за десять хвилин до початку матчу дізналися, що там »-8» градусів і побачили обличчя футболістів «Баварії», то ще більше переконалися в передчутті. Звичайно, ніхто не знав, що так станеться, але думки такі були!

По грі в першому таймі взагалі не думали, що «Ростов» зможе відігратися, так як «Баварія» повністю контролювала гру, забила гол. У другому таймі був вже той «Ростов», який приємно бачити, команда побігла вперед. В результаті ростовці подарували нам справжнє свято.

Звичайно, зараз «Баварія» буде виправдовуватися, мовляв, багато футболістів не було, був холод, мороз. До того ж німецька команда вже вийшла з групи, а це теж грає роль. Але звертати увагу на виправдання не варто, ця перемога «Ростова» вже увійшла в історію», - цитує Мостового «Чемпіонат».