Володимир Маханьков: «У матчі проти «Бешикташа» будемо грати тільки на перемогу»

Динамо Київ 24 Листопада, 13:59 707
Володимир Маханьков: «У матчі проти «Бешикташа» будемо грати тільки на перемогу»
Голкіпер «Динамо» U-19 Володимир Маханьков прокоментував для 1927.kiev.ua перемогу над «Наполі» в рамках Юнацької Ліги чемпіонів.

- Звичайно, була тяжка гра, але ми виконали все, що від нас просили тренери, тому досягли непоганого результату, контролювали гру і заслужено виграли.

- У твої ворота був призначений пенальті, який ти успішно відбив. Уже переглядав момент? Чи був пенальті справедливим?

- Добре, що відбив. Чесно кажучи, ще не переглядав, але вже і не бачу сенсу дивитися, був він чи ні. Якщо вже арбітр його поставив, не хочеться обговорювати його думку.

- На матч із «Наполі» виходили вже з виконаним головним завданням. Як психологічно налаштовувалися на гру?

- Проблем із настроєм не було, як може бути по-іншому. Це ігри в найпрестижнішому турнірі Європи, тут у кожному матчі настрій позамежний, хочеться показати свої найкращі якості та порадувати тих людей, які за нас хвилюються.

- Що Юрій Леонтійович говорив у перерві та після матчу?

- У перерві, як зазвичай, підказував, вказував на ті помилки, які потрібно виправити. Була чисто робоча розмова. А після гри привітав усіх із виходом до 1/8 фіналу та хорошою грою.

- Залишилася гра з «Бешикташем». Матч у Туреччині був досить складним, що чекати цього разу?

- Можу сказати, що кожен матч був складним. Потрібно буде добре підготуватися через ігри в чемпіонаті та виходити показувати той рівень і якість гри, які нам вдалося показати у 5-ти матчах. Будем грати тільки на перемогу.

- «Динамо» вже вийшло в 1/8 фіналу Юнацької Ліги чемпіонів. Як в цілому оціниш шлях команди в груповому етапі?

- Я вважаю, що груповий етап нам вдався, все що запланували - виконали. Теперь крок за кроком треба підкорювати нові цілі, а вони у нас максимальні.

Розмовляла Дарина Маневич