«Волинь» просить змінити арбітра матчу з «Динамо»

Динамо Київ 24 Листопада, 14:08 968
«Волинь» просить змінити арбітра матчу з «Динамо» | 19-27
Віталій Кварцяний не бажає бачити головним рефері матчу «Волинь» - «Динамо» Юрія Грисьо.

У 16-му турі Прем'єр-ліги «Волинь» чекає матч із «Динамо», на який вже призначений львівський арбітр Юрій Грисьо.

Однак «Волинь» не погодилася з рішенням Комітету арбітрів ФФУ про призначення Грисьо. За інформацією Sport Arena, клуб направив спеціального листа до комітету арбітрів і президента ФФУ Андрія Павелка з вимогою замінити Грисьо на іншого суддю.

Аргументи луцького клубу зводяться до того, що арбітраж львівського рефері в двох матчах цього і поєдинку минулого сезону був упередженим до «Волині».

Крім того, «хрестоносці» відзначають місце народження Грисьо - Львів, і акцентують, що саме з львівськими «Карпатами» безпосередньо конкурують в Прем'єр-лізі. Тому Волинь просить ФФУ не тільки зараз замінити Грисьо, а й надалі не призначати на свої матчі арбітрів з Львівської області.

У сезоні 2016/2017 Грисьо працював на двох матчах за участю «Волині» - з «Олімпіком» (2:2, по 3 попередження обом командам, 6 доданих хвилин до основного часу і гол Кирила Петрова на 7-й доданій хвилині) і з «Зорею» (0:2, пенальті в ворота «Волині» і 3 жовті картки лучанам). У сезоні 2015/2016 Грисьо судив матч «Динамо» - «Волинь», який закінчився перемогою киян - 3:0 (видалення Артема Шабанова, 4 попередження гравцям «Волині»).

Поєдинок «Волинь» - «Динамо» відбудеться 26 листопада на луцькому стадіоні «Авангард» (початок - 19:30). Нагадаємо також, що ця зустріч відбудеться при порожніх трибунах через двоматчеву дискваліфікацію «Авангарду» (хоча «Волинь» і домагалася скорочення покарання на зустріч із киянами).