Кравченко: «Пригнічує, що ще не розплатилися з працівниками клубу»

Футбол України 25 Листопада, 21:39 778
Кравченко: «Пригнічує, що ще не розплатилися з працівниками клубу»
Хавбек «Дніпра» - про ситуацію в клубі

Півзахисник «Дніпра» Сергій Кравченко розповів про зняття очок з клубу і виплату заборгованості із зарплати.

- Як у команді сприйняли рішення про зняття очок?

- Звичайно, були готові, адже ми не сліпі і не глухі. Були в курсі, скільки тривали суди, які подавалися скарги. Але ми аж ніяк не можемо на це вплинути. Наша справа - виходити на кожну гру за «Дніпро», за емблему, за вболівальників, один за одного. І навіть якщо очки продовжать знімати, в нашому ставленні до справи не має нічого змінитися.

- Чи важко після зняття шести очок мотивувати молодих хлопців і налаштовувати їх на боротьбу за результат?

- Думаю, їх взагалі не потрібно мотивувати. Молодим футболістам випав шанс грати у великій команді. Не виключено, що якби не ситуація, можливість грати випала б далеко не всім. Вони повинні виходити і набиратися досвіду. Повинні бути щасливі тільки від того, що грають за такий клуб.

- Яка зараз мотивація особисто у вас?

- Зі мною все просто. Я люблю футбол, люблю «Дніпро» і віддаюся по максимуму. Ми здогадуємося, що можуть бути ще санкції, але буде те, що буде. Потрібно виходити на кожен матч, виконувати вимоги тренерів, битися один за одного, за вболівальників, за клуб і отримувати задоволення від футболу.

- Чи є прогрес у виплаті старої заборгованості перед вами?

- Перед усіма залишилися в команді футболістами була погашена заборгованість. Так, зараз утворився новий невеликий борг, але він стосується тільки останніх місяців. У побутовому плані все більш-менш нормально: база працює, поля поливаються і так далі.

Пригнічує лише, що не розплатилися ще з працівниками клубу, чиї зарплати аж ніяк не високі. Хочеться сказати велике спасибі всім працюючим людям, які навіть в такій ситуації чесно роблять свою справу.