«Динамо» офіційно відповіло «Шахтарю»

Динамо Київ 25 Листопада, 22:41 738
«Динамо» офіційно відповіло «Шахтарю»
Київський клуб відповів «Шахтарю» на вимогу відсторонити від роботи директора департаменту «Динамо» по роботі із засобами масової інформації Миколу Несенюка за висловлювання по відношенню до донецького клубу.

Нещодавно повідомлялося про те, що «Шахтар» вимагає відсторонити від роботи директора департаменту «Динамо» по роботі із засобами масової інформації Миколу Несенюка за висловлювання по відношенню до донецького клубу.

Київський клуб не залишив даний епізод без відповіді, яку опублікував на своєму офіційному сайті. Нижче - повний текст заяви.

Наш клуб із подивом сприйняв скаргу ФК «Шахтар» (Донецьк) до Комітету з етики та чесної гри ФФУ стосовно оприлюднених через ЗМІ публічних висловлювань директора із зв’язків з громадськістю ФК «Динамо» (Київ) журналіста Миколи Несенюка.
У зв’язку з цим доводимо до відома громадськості, що на відміну від деяких футбольних клубів УПЛ в київському «Динамо» відсутня практика цензури відносно гравців, тренерів та співробітників.
Офіційна позиція ФК «Динамо» (Київ) з усіх питань відображається виключно на клубному сайті. В інших випадках співробітники ФК «Динамо» (Київ) мають право висловлювати свої особисті думки на різноманітних інформаційних платформах абсолютно вільно, якщо це не порушує чинного законодавства України.