Унаї Мельгоса: «Більшість гравців провели проти «Волині» не найкращий свій матч»

Динамо Київ 26 Листопада, 18:14 781
Унаї Мельгоса: «Більшість гравців провели проти «Волині» не найкращий свій матч»
​Після виїзної перемоги з великим рахунком молодіжної команди «Динамо» над луцькою «Волинню» з хокейним рахунком 8:3 наставник динамівців Унаї Мельгоса підбив підсумки поєдинку, залишившись незадоволеним діями своїх підопічних:

- Звичайно, ми не припускали, що гра вийде такою результативною, адже до початку матчу ніхто не знає, яким буде результат. Багато наших футболістів провели не найкращий свій поєдинок, я би сказав - більша частина - й зовсім ніяк не виросли за цю зустріч.

- Уболівальникам така гра подобається, а тренерам - ні. Чи не занадто швидко «Динамо» розслабилося?

- Цей матч ми виграли за рахунок своїх сильних якостей, просто тому що ми були сильнішими. Але зустріч ми не контролювали та не адаптувалися до вимог гри. Це викликає занепокоєння, оскільки те, що ми шукаємо у виконавцях команди U-21, ми сьогодні не побачили - вони мали реагувати по-іншому.

- Чи можна в якості позитивного моменту відзначити дебют Смирного та його гол у першому ж своєму поєдинку за дубль?

- Дебют є дебют, але ми працюємо в рамках однієї системи. Те, що гравці піднімаються до команди, вищої за статусом, нічого не означає, оскільки ми завжди працюємо спільно й разом. А що стосується позитивних якостей, я ще перегляну відео матчу. Але, загалом, повторюся, гра мені не дуже сподобалася, — цитує Мельгосу офіційний сайт київського «Динамо».