Сергій Ребров: «Просили «Волинь» зіграти в неділю»

Динамо Київ 27 Листопада, 09:04 735
Сергій Ребров: «Просили «Волинь» зіграти в неділю»
Прес-конференція головного тренера «Динамо» Сергія Реброва після перемоги над «Волинню» в Луцьку (1:4).

- На початку я хотів би подякувати нашим вболівальникам. Попри те, що стадіон був порожнім, вони приїхали до нас, підтримали в готелі. У якійсь мірі це додало нам сил. На стадіоні вони також прийшли і підтримали нас. Завжди, коли ми прибуваємо до Луцька, нас підтримує наш глядач. І нам завжди приємно грати в Луцьку.

По грі. Напевне, цей пропущений гол додав нам сил. Завжди непросто проводити поєдинки після Ліги чемпіонів. Цей гол нас збентежив і футболісти почали віддавати усі сили. Ми створили достатньо моментів і думаю, що рахунок по грі.

- У наступному матчі ви гратимете із командою першої ліги, в Охтирці, на Кубок України. Тут також можуть бути проблеми?

- Проблеми можуть бути скрізь. Напевне, буде ротація і ті гравці, які не отримували достатньо часу на полі в основному складі, дістануть шанс. Я не можу сказати, хто саме. Побачимо в якому стані хлопці. Звісно, всі в Європі грають в такому темпі, але… Ми просили «Волинь» зіграти в неділю, бо після лігочемпіонського матчі важко грати на третій день. «Волинь» – господарі, так захотіли.

- Хет-трик Мораєса. Це через те, що мав паузу і пропустив кілька матчів?..

- Він нічого не пропустив. Бєсєдін себе проявив. Це добре, коли в команді є конкуренція. Тренер від цього тільки виграє.

- Сергію Станіславовичу, питання не по грі. Які у вас стосунки із Андрієм Шевченком?

- Абсолютно нормальні. Він – тренер збірної, я – тренер «Динамо». Він може зателефонувати і запитати щось. Це – високий рівень і всі тренери мусять допомагати Шевченку. Це наша країна і наша збірна.