Віктор Вацко: «Підбір футболістів «Динамо» не відповідає рівню Ліги чемпіонів»

Динамо Київ 28 Листопада, 11:48 580
Віктор Вацко: «Підбір футболістів «Динамо» не відповідає рівню Ліги чемпіонів» | 19-27
Експерт програми «Великий футбол» з Олександром Денисовим на каналі «Футбол 1» Віктор Вацко поділився думкою про гру «Наполі» - «Динамо».
«Двоякі враження від гри киян проти «Наполі»: з одного боку відштовхувалися від того, що потрібно було вигравати, але що команда зробила для перемоги? З іншого боку, я не можу сказати, що гра була провальною, так як гравці «Динамо» перебігали суперника, тому з точки зору гри вони поєдинок не провалили, але в контексті досягнення потрібного результату – однозначно програли.

«Динамо» вийшло на матч з бажанням виграти, але в першому таймі під пресингом «Наполі» це бажання кудись зникло, тому що в першому таймі ми бачили величезну кількість помилок у простих ситуаціях і втрат м'яча. Футболісти «Динамо» виглядали розгубленими, в їх складі не було гравця, який зміг би організувати атаку, зміг би повести команду за собою.

Мені здається, що підбір футболістів «Динамо», особливо в центрі поля, не відповідає рівню ЛЧ і я вважаю, що кияни провалили літню трансферну кампанію: продали Драговича та Петровича, плюс отримали гроші за вихід у ЛЧ, в цьому випадку потрібна була реінвестиція».