В'ячеслав Поднебенний : «Ми очікували, що нам випаде «Динамо»

Динамо Київ 29 Листопада, 17:21 797
В'ячеслав Поднебенний : «Ми очікували, що нам випаде «Динамо» | 19-27
Півзахисник «Нафтовик-Укрнафта» в інтерв'ю 1927.kiev.ua розповів про підготовку до матчу з «Динамо».
- По-перше ми дуже раді, що пройшли в чвертьфінал і очікуємо приїзд одного з грандів українського футболу. Відчувається, що все місто з нетерпінням чекає цієї зустрічі. Очікується аншлаг на стадіоні. Що стосується самої команди, то ми спокійно готуємося до поєдинку в звичайному режимі.

Ми очікували, що нам в 1/4 попадеться «Динамо». Чомусь багато хто передбачав саме такий варіант жереба. Відреагував спокійно, з посмішкою. Це дійсно свято для нашого міста і уболівальників команди. На папері, звісно, «Динамо» фаворит, але ми не збираємося здаватися до гри. Ми граємо вдома, за підтримки своїх уболівальників і спробуємо створити сенсацію.
Перш за все радує те, що «Динамо» робить ставку на власних вихованців. Може сьогодні результати не настільки стабільні наскільки б цього хотілося київським уболівальникам, але це цілком допустимо, адже молодим гравцям властива нестабільність. Просто уболівальникам київського «Динамо» потрібно запастися терпінням і навпаки підтримати команду. Через два-три роки з цього колективу може вийти досить-таки міцна команда, яка буде радувати своїх уболівальників, як в Україні, так і в Європі.

Для уболівальників без сумніву це свято. Для нас же, я вважаю, що все трохи іначе. Ми готуємося від матчу до матчу. Найголовніший матч для нас - це наступний. Це черговий матч, до якого ми підходимо з відповідальністю. Дотримання ігрової дисципліни, уважно і зібрано відноситися до кожного ігрового епізоду. Це ті якості, які допоможуть пройти киян. Плюс, хотілось би на тлі київського «Динамо» проявити свої кращі якості і індивідуальну майстерність, -сказав Поднебенний кореспонденту нашого сайту Ігорю Гусакову.