За рік британці програли $17,5 млрд на ставках онлайн

Світовий футбол 29 Листопада, 18:10 549
За рік британці програли $17,5 млрд на ставках онлайн
Комісія Великобританії з грального бізнесу підрахувала, що за період з березня 2015 по лютий 2016 року включно британські гемблери програли 14 мільярдів фунтів (близько 17,5 мільярдів доларів США) в інтернеті.

В середньому на одного британського гравця сумарно припадає близько 300 фунтів (близько $375) чистого збитку, і ця статистика постійно змінюється в бік підвищення. Бум розвитку грального бізнесу онлайн все частіше пов’язують з наростанням кризових явищ в економіці країни, — інформує bookmaker-ratings.com.ua.

Вагомий внесок у погіршенні ситуації внесли мобільні додатки букмекерів, завдяки яким гравці можуть розпрощатися з десятками фунтів в лічені секунди. Через інтернет повнолітній британець в середньому програє понад 100 фунтів ($125) на рік.

Голова Комісії Великобританії з грального бізнесу Джеймс Грін зазначив, що з ростом індустрії онлайн-гемблінгу розвиваються і технології з залучення клієнтів. «Оператори азартних ігор повинні продемонструвати, що вони розвиваються і в напрямку забезпечення безпеки гемблінгу», – додав Грін.

Фахівці починають бити на сполох. Разом з індустрією зростає кількість людей, які страждають гральною залежністю. Упродовж трьох років кількість жертв гемблінгу у Великобританії зросла втричі до 336 тисяч.