Сергій Ребров: «Я половину свого життя тренувався на таких полях»

Динамо Київ 30 Листопада, 17:02 767
Сергій Ребров: «Я половину свого життя тренувався на таких полях»
Головний тренер «Динамо» поділився своїми враженнями після того, як було офіційно оголошено про відміну матчу 1/4 фіналу розіграшу Кубка України проти «Нафтовик-Укрнафти».

- Чесно кажучи, я не розумію, хто має за це відповідати. Це не форс-мажор, адже всі розуміли, що буде така низька температура. Чому ми та «Шахтар» летіли на ці матчі, якщо всі чудово розуміли, що грати буде неможливо? При цьому я чудово розумію команду з Охтирки, яка чекала на цей поєдинок. Але чому ФФУ не могла перенести відразу ці ігри на весну або не провести їх там, де є підігрів поля? Думаю, від цього постраждали й місцеві вболівальники, й київське «Динамо», яке подолало велику відстань, аби приїхати сюди.

- Ви були налаштовані грати сьогодні?

- Так, звичайно. Хлопці налаштовувалися, хотіли грати. Я бачив по них, що вони були готові грати на будь-якому полі. Але, знову ж таки, хто має відповідати за це? Навіщо ми, навіщо «Шахтар» летіли на ці ігри, знаючи, що поля не будуть готові?

- Можливо, потрібно прописати відповідні критерії в регламенті?

- Можуть бути якісь форс-мажорні обставини. Але ще три-п'ять днів тому було відомо, що буде низька температура. Чому відразу не перенести гру на весну? Причому, це стосується не лише нашої гри та «Шахтаря», а й інших. Чому «Ворскла» має грати сьогодні, а через два дні приймати нас, в той час як ми будемо відпочивати? Я вважаю, що це ненормально.

- Вам доводилося у своїй кар'єрі грати на таких полях?

- Я половину свого життя тренувався на таких полях (посміхається), - наводить слова Сергія Станіславовича офіційний сайт ФК «Динамо» Київ.